Referanslarımız

Devam Eden Projeler

Köfteci Emir

İstanbul Beylikdüzü / Esenyurt bölgesinde bulunan bir köfte lokantası olan Köfteci Emir ile 4 aylık bir süredir dijital pazarlama, online reklam ve marka danışmanlığı noktasında çalışmaktayız. Kendilerin vermiş olduğumuz hizmet ve kendilerinin uygulamış  olduğu kalite hizmet ve ürün politikasıyla gün geçtikçe yükselen başarıyı beraber takip ediyoruz.

Teny Optom

Rusya / Vladimir bölgesinde bulunan Türk firması Teny Optom ile 3 aylık bir süredir dijital pazarlama, online reklam ve marka danışmanlığı noktasında çalışmaktayız. Kendilerin vermiş olduğumuz hizmet ve kendilerinin uygulamış  olduğu kalite hizmet ve ürün politikasıyla gün geçtikçe yükselen başarıyı beraber takip ediyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Firmalar

Soforttaxi

İsviçre’de bir taksici olan Mehmet AĞACIK bireysel bir websitesine sahiptir. Bu web sitesinin kendi bölgesinde doğru konumlanmasını talep etmiştir. Kendisine vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde rakiplerine nazaran öne geçmiştir.

EKM Yapı İnşaat Ltd. Şti.

EKM Yapı inşaat dijital konumlandırma ve tasarım danışmanlığı vererek rakiplerine nazaran daha profesyonel bir izlenim kandırdık. Bu sayede bir üst seviye müşterilerine çalışmalarını ve referanslarını kurumsal bir ortamda sunarak yeni işler kazanmasına destek olmuştur.

Elips Edüstri Ltd. Şti.

WILO yetkili bayi olan Elips Endüstri firması dijital konumlandırma ve tasarım tanışmanlığı hizmetini almıştır. Bu sayede rakiplerine nazaran bir üst seviyeye ulaşmıştır. Hizmetlerini ve ürünlerini dijital ortamlarda sunarak yeni müşterilerine karşı ilk izlenimlerini kurumsal ve güvenilir olarak konumlandırmışlardır.

STM Emlak

Balıkesir Bandırma bölgesinde bulunan STM Emlak kendilerinin sosyal medya danışmanlığı ve tasarımsal güncellemesi talep etmişlerdir. Talepleri karşılığında gerekli danışmanlık hizmetleri aktarılmıştır. 

Balıkesir Bandırma bölgesinde bulunan LION Emlak kendilerinin dijital konumlandırma, sosyal medya danışmanlığı ve tasarım danışmanlığı talep etmişlerdir. Talepleri karşılığında gerekli danışmanlık hizmetleri aktarılmıştır. 

Lokasyon Emlak & G.

Kurulum aşamalarında gerekli olan dijital pazarlama, online reklam, tasarım danışmanlığı ve sosyal medya yönetim danışmanlığı verdik. Ancak kendileri projeyi sağlık nedenlerinden dolayı kapatmış bulunmaktalar.

Alo Yaman Tesisat

Alo Yaman Tesisat daha öncesinde bir kaç Google reklamları denemiş ancak başarı yakalayamamıştı. Kendisine normal bütçesinde daha düşük bir bütçe ile daha fazla verim sağladık. Buna ek olarak sosyal medyada markasal konumlandırmasını oluşturduk.

Risale Press

Avustralya bölgesinde bulunan Risale Press Ajansının tasarım danışmanlığı ve ürün çekim danışmanlığı üstlendik. Kendileri ile güzel ve başarılı bir çalışma gerçekleştirdik. Teşekkürler Risale Press.

Genç bir girişimci olma yolunda ilerleyen Ebrar Yaman’ın projesi için oluşturulmuş olan dijital pazarlama ve tasarım danışmanlığı hizmetidir. Bu proje halen yapım aşamasındadır. Ancak bizim hizmetimiz son bulmuştur.

5/5
4 Aydır YamanOF Consulting ile çalışmaktayız. Size şöyle kısa bir örnekle almış olduğumuz hizmetin farkını açıklamak isteriz. Daha öncesinde bu alana harcamış olduğumuz maliyetlerimiz %50 oranında düşerken kazancımız artışa geçmiştir. Kısa sürede bu verimi görmek sözleşmemizi 1 yıl yapmamıza en büyük destek olmuştur. Teşekkürler.
Muammer Çiçek / Kurucu
Köfteci Emir

Sizlerde işinizi büyütmek istemez misiniz?

Eğer cevabınız EVET ise hemen formu doldurun biz sizi arıyalım.