Pazarlamanın geleceği sosyal medya ve Google peki işinin geleceği ne?

PAZARLAMANIN GELECEĞİ SOSYAL MEDYA VE GOOGLE, PEKİ İŞİNİN GELEĞİ NE?

Bundan 20 yıl öncesinde insanlar size internetin hayatımızın her alanında yer alacağını söyleyip, reklamlarınızı internet üzerinden yapıp dijitalleşmenizi söyleseydi muhtemelen ona gülüp geçerdiniz. Fakat günümüzde internet yaşantımızın her alanına girmiş durumda ve gelişen teknoloji ile beraber birçok iş sektörü dijital alanlarda etkisini arttırmaya başladırlar. Önceleri afiş broşür dergi gazete ve TV reklamları yaygınken, şu an daha düşük bütçe ile internet üzerinden yapılan reklamların sayısı klasik yöntemlere oranla oldukça fazla. Dünya nüfusunun yarısından fazlası sosyal medya platformlarında vakit geçiriyor, nerdeyse hemen hemen her yetişkin bireyde telefon var ve sürekli internet üzerinde vakit geçiriyorlar. Google, yandex vb. arama motorlarında milyonlarca arama yapılıyor, hal böyle olunca büyümek ve söz sahibi olmak isteyen kişi ve kuruluşlar internete, sosyal medyaya, internet reklamlarına SEO ve SEM e oldukça önem veriyor.

Milyonlarca kişiye tek tıkla ulaşıp, kendinizi, ürünlerinizi, yaptığınız işi, sisteminizi tanıtıp etki sağlama ve çağı yakalamak adına internette etkinliğinizi arttırmalısınız.
Eğer hala daha internetten uzak durumda iseniz işinizin geleceğini bir kez daha gözden geçirin ve mevcut satışlarınızı birde internet sonrası gözlemleyin.

“Pazarlamanın geleceği sosyal medya ve Google peki işinin geleceği ne?” hakkında 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir