YamanOF Danışmanlık

Hikayemiz

Dijital Varlığınızın Zirvesi

Gelişen teknoloji ile beraber hayatımıza birçok yenilik ve yeni kavramlar girmiştir. Bu yeni kavramlardan biride dijital pazarlamadır. Birçok büyük firma bu yeniliğe gereken önemi göstererek yatırımlarını bu yönde kullanmış ve büyüme göstermişlerdir. Sektörün getirdiği bu ihtiyacın tam olarak ne ifade ettiği nasıl ve ne şekilde uygulanması gerektiği bilgisi yetersiz kalmıştır. Sektörde meydana gelen bu açığı gözlemleyen ve buna yönelik araştırma ve çalışmalar yapan üç genç girişimci olan Hakan ŞEN, Ömer Faruk YAMAN ve Ebrar YAMAN dijital pazarlama noktasında firmalara yol göstermek ve bu sektörün öncüsü olma düşüncesinden hareketle YamanOF Danışmanlık firmasını 2020 yılında hayata geçirmiştir.

Dijital pazarlamaya yönelik birikim ve gerekli bilgileri yurt dışından aldıkları eğitimlerle pekiştiren bu üç genç Dijital Pazarlama danışmanlığını iyice benimseyerek ülkelerindeki açığı kapatma noktasında yola koyulmuşlardır.

“Yaman” Türkçe bir kavram olmakla birlikte güç, beceri ya da etki için alışılmışın üstünde olan, olağanüstü anlamlarına gelmektedir. Dijital Pazarlama Danışmanlığı noktasında sektörün öncüsü olmak isteyen bu firma “Danışmanlığın Öncüsü” anlamında olan “YamanOF Danışmanlık”ı kurdukları firmanın adı olarak benimsemişlerdir. 

Kurulduğu günden bugüne istikrarlı çalışmaları ve geliştirdikleri yeni uygulama metotları ile yoluna emin adımlarla devam eden YamanOF Danışmanlık hizmet verdikleri firmaları kendi sektörlerinde bilinen ve söz sahibi firmalar haline getirmiştir. Türkiye ve Avrupa’da birçok firma ile çalışan YamanOF Danışmanlık kendini sürekli gelişime açık bir şekilde yenilmekte ve benimsedikleri “Dijital Varlığınızın Zirvesi” mottosu ile dinamik ekip ruhunu yaşatmaktadır.

Neden Mi YamanOF?

Yaklaşan rekabet geleceğinde,
kendini diri ve yeni tutan bir işletmeyle mi?
yoksa hala eski usulleri ve stratejileri kullanan işletmelerle mi?
çalışmak kazandırır ve geliştirir?

Peki ya, kendini geliştiremeyen bir markayı ele alalım, ve siz hala o markayı kullanıyorsunuz. Rakibiniz yeni çıkan ve sizin elinizdeki markalı üründen daha donanımlı bir ürün kullanıyor olsun. Bir yıl sonra siz git gide yavaşlarken, rakibinizin ürünü kendini güncel tutmasının tam aksine hızlanarak işlerini ilerletiyor olsun.
Hala o eski ürünü kullanmaya devam etmek sizce akıl kârı mı?

YamanOF olarak genç ve inovatif ekibimizle hizmet verdiğimiz firmalarımızı daima sektöründe güncel ve aktif tutuyoruz. Bunu sürekli olarak nasıl mı yapıyoruz?

Kazan kazan yöntemi ile. Peki nedir bu kazan kazan yöntemi?
Bir insanın hayatına dokunursanız, bin insanın hayatına dokunursunuz. Bin insan on binler olur ve hızla büyür. Bizler bu misyon ile firmalarımızın köklerine, ruhlarına ve kalplerine dokunuyoruz. Onların kazanmalarını sağlayarak aslında kendi büyümemize katkıda bulunuyoruz.
Biliyoruz ki firmalarınız bizlerin desteği ile kazançlarını katlarken bizlerde kalitemizin ve hizmetimizin doğruluğunu kat be kat ispatlıyoruz.
Ve yine biliyoruz ki, sayemizde kazancı artan firmalar bizleri çevrelirine tavsiye ediyorlar. Bunun yanı sıra yeni projelerinde başka bir yere gitme ihtiyacı duymayıp direk bizimle irtibat halinde oluyorlar… 

Bu örnekler arttıkça artar, insan ilmi, parayı ve deneyimi kazandıkça kazandırır.

Kazanın ki Değer Kazanalım

YamanOF Consulting olarak ilk hedefimiz siz değerli müşterilerimizin işlerini büyütmek ve kazancınıza kazanç katmak. Çünkü siz kazandıkça bizde kazanıyoruz.

Daima Yeni Kalın

ABD ve Avrupa olmak üzere dijital pazarlama ve reklam alanındaki güncellemelerden anında haberdar olup işiniz için en uygun inovatif fikirleri sunuyoruz.

Akıllardan Hiç Çıkmayın

İşinizin markalaşmasını sağlayarak insanların aklına bir renkle, bir sesle veya bir ufak ürünle yer edinmenizi dijital platformları kullanarak sağlıyor ve bu sayede Marka çalışmalarınızdaki maliyetlerinzi düşürüyoruz.

YamanOF Genç ve İnovatif Ekibi

Hakan ŞEN

Chıef Executıve Offıcer

Ömer Faruk YAMAN

Chıef Technology Offıcer

Ebrar YAMAN

Chıef OPERATION Offıcer

Ramazan ÇANAYAZ

Chıef Marketıng Offıcer

Mert ATICI

Chıef human resources offıcer

Ömer TORTUMLU

Web / Sofware Master

Buğrahan ŞENTÜRK

UI / UX Developer

Buğrahan SALIÇÖZ

lawyer

Furkan KAHYA

Custumor Servıce